Orri honek cookiak erabiltzen ditu zure hizkuntza konfigurazioa gordetzeko besteak beste. 

ADRIAN FOJ

ADRIAN FOJ,Zuzendaria

Meliflua filmaren zuzendaria

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 17:15

Meliflua filmaren proiekzioa




AITOR ALBERDI

AITOR ALBERDI (Web),Kirol Teknikaria

Panel Talk-aren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 11:30

Panel Talk. Mendizaletasuna, entrenatzen den kirola

* Bat-bateko itzulpengintza


 



ALBERTO IÑURRATEGI

ALBERTO IÑURRATEGI,Alpinista

Panel Talk-aren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 11:30

Panel Talk. Mendizaletasuna, entrenatzen den kirola

* Bat-bateko itzulpengintza


 



ALEX AREIZAGA

ALEX AREIZAGA (Web),Zuzendaria

Marierrauskin filmaren zuzendaria

Sala BBK, Igandea abenduak 9 11:30

Marierrauskin filmaren proiekzioa


 



ANDONI PEREZ

ANDONI PEREZ (Web),Eskalatzailea

The Lines of Life filmaren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 15:30

The Lines of Life filmaren proiekzioa


 



ANER ETXEBARRIA

ANER ETXEBARRIA (Web),Zuzendaria

Bayandalai filmaren zuzendaria

Sala BBK, Asteartea abenduak 11 19:30

Bayandalai filmaren proiekzioa


 



AYMAR NAVARRO

AYMAR NAVARRO,Eskiatzailea

South Lines filmaren protagonista eta zuzendaria

Sala BBK, Astelehena abenduak 10 19:30

South Lines filmaren proiekzioa




BEN STURGULEWSKI

BEN STURGULEWSKI (Web),Zuzendaria

Wallmapu filmaren zuzendaria

Sala BBK, Astelehena abenduak 10 19:30

Wallmapu filmaren proiekzioa


 



BERNAT SAMPOL

BERNAT SAMPOL (Web),Zuzendaria eta kameralaria

En Ningún Sitio filmaren zuzendaria

Sala BBK, Igandea abenduak 9 19:30

En Ningún Sitio filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteartea abenduak 11 18:00

En Ningún Sitio filmaren proiekzioa



CARLOS IGLESIAS

CARLOS IGLESIAS (Web),Produktorea

Pastoreak filmaren produktorea

Sala BBK, Asteazkena abenduak 12 19:30

Pastoreak filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Astelehena abenduak 10 18:00

Pastoreak filmaren proiekzioa



CARMEN RAMIS

CARMEN RAMIS,Zuzendaria

Meliflua filmaren zuzendaria

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 17:15

Meliflua filmaren proiekzioa




DAVID LAMA

DAVID LAMA (Web),Alpinista

The Search for the Woo filmaren protagonista

Sala BBK, Igandea abenduak 9 19:30

The Search for the Woo filmaren proiekzioa


 



DAVID LOPEZ

DAVID LOPEZ (Web),Zuzendaria eta argazkilaria

The Lines of Life filmaren zuzendaria

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 15:30

The Lines of Life filmaren proiekzioa


 



DAVID MAEZTU

DAVID MAEZTU (Web),Produktorea

Pastoreak filmaren produktorea

Sala BBK, Asteazkena abenduak 12 19:30

Pastoreak filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Astelehena abenduak 10 18:00

Pastoreak filmaren proiekzioa



DINA KHREINO

DINA KHREINO,Zinemagilea

Fine Lines filmaren zuzendaria

Sala BBK, Ostirala abenduak 14 17:30

Fine Lines filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteartea abenduak 11 20:00

Fine Lines filmaren proekzioa



ELI UNANUE

ELI UNANUE (Web),Mendizalea

Marierrauskin filmaren protagonista

Sala BBK, Igandea abenduak 9 11:30

Marierrauskin filmaren proiekzioa


 



ENEKO POU

ENEKO POU,Eskalatzailea

Pin Pam Pou filmaren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 17:15

Pin Pam Pou filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteazkena abenduak 12 18:00

Pin Pam Pou filmaren proiekzioa



EUKENI ARRIORTUA

EUKENI ARRIORTUA (Web),Zuzendaria

Pastoreak filmaren zuzendaria

Sala BBK, Asteazkena abenduak 12 19:30

Pastoreak filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Astelehena abenduak 10 18:00

Pastoreak filmaren proiekzioa



GUILLAUME LION

GUILLAUME LION,Zuzendaria

Notes From the Wall filmaren zuzendaria

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 17:15

Notes From the Wall filmaren proiekzioa




IGNASI LOPEZ

IGNASI LOPEZ,Zuzendaria eta ilustradorea

Viacruxis filmaren zuzendaria

Sala BBK, Igandea abenduak 9 11:30

Viacruxis filmaren proiekzioa




IKER POU

IKER POU,Eskalatzailea

Pin Pam Pou filmaren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 17:15

Pin Pam Pou filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteazkena abenduak 12 18:00

Pin Pam Pou filmaren proiekzioa



IÑAKI URRESTI

IÑAKI URRESTI,Zuzendaria

Tor filmaren zuzendaria

Sala BBK, Asteartea abenduak 11 19:30

Tor filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteazkena abenduak 12 20:00r

Tor filmaren proiekzioa



ISABEL SANTOLARIA

ISABEL SANTOLARIA (Web),Produktorea

Ara Salvaje filmaren produktorea

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 15:30

Ara Salvaje filmaren proiekzioa


 



JEAN YVES FREDRIKSEN

JEAN YVES FREDRIKSEN,Bidaiaria

Blutch filmaren protagonista

Sala BBK, Asteartea abenduak 11 19:30

Blutch filmaren




JIM HERRINGTON

JIM HERRINGTON (Web),Argazkilaria

Epaimahaikidea eta Mendi Talk eta Erakusketaren protagonista

Mendi Base Camp Zabalgune eraikina, Asteazkena abenduak 12 20:00

Mendi Talk. The Climbers


 



JOAQUIN GOMEZ

JOAQUIN GOMEZ (Web),Musikaria

Wallmapu filmaren musika egilea

Sala BBK, Astelehena abenduak 10 19:30

Wallmapu filmaren proiekzioa


 



JUANJO SAN SEBASTIAN

JUANJO SAN SEBASTIAN,Alpinista

Epaimahaikidea eta Mendi Talk-aren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 19:30

Mendi talk. Wop saria eta Juanjo San Sebastian-en gaua

* Bat-bateko itzulpengintza




JULIO VILLAR

JULIO VILLAR,Bidaiaria, alpinista eta idazlea

En Ningún Sitio filmaren protagonista

Sala BBK, Igandea abenduak 9 19:30

En Ningún Sitio filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteartea abenduak 11 18:00

En Ningún Sitio filmaren proiekzioa



KEPA ACERO

KEPA ACERO,Surflaria

En Ningún Sitio filmaren protagonista

Sala BBK, Igandea abenduak 9 19:30

En Ningún Sitio filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteartea abenduak 11 18:00

En Ningún Sitio filmaren proiekzioa



KURT DIEMBERGER

KURT DIEMBERGER,Alpinista eta zinemagilea

Mendi Talk-aren protagonista

Sala BBK, Ostirala abenduak 14 19:30

Mendi Talk. Gailurrak eta sekretuak

* Bat-bateko itzulpengintza




LARA IZAGIRRE

LARA IZAGIRRE (Web),Zinemagilea

Bayandalai filmaren produktorea

Sala BBK, Asteartea abenduak 11 19:30

Bayandalai filmaren proiekzioa


 



LEO HOULDING

LEO HOULDING (Web),Eskalatzailea

Spectre Expedition, to the end of the earth filmaren protagonista eta produktorea

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 17:15

Spectre Expedition, to the end of the earth filmaren proiekzioa


 



LINA SCHUTZE

LINA SCHUTZE (Web),Zuzendaria

Pin Pam Pou filmaren zuzendaria

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 17:15

Pin Pam Pou filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteazkena abenduak 12 18:00

Pin Pam Pou filmaren proiekzioa



LUIS RIZO

LUIS RIZO (Web),Zuzendaria

Pin Pam Pou filmaren zuzendaria

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 17:15

Pin Pam Pou filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteazkena abenduak 12 18:00

Pin Pam Pou filmaren proiekzioa



LUKASZ BOROWSKI

LUKASZ BOROWSKI,Zuzendaria

Runners filmaren proiekzioa

Sala BBK, Osteguna abenduak 13 19:30

Runners filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Astelehena abenduak 10 18:00



MARTIN CAMPOY

MARTIN CAMPOY (Web),Zuzendaria

Ara Salvaje filmaren zuzendari eta protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 15:30

Ara Salvaje filmaren proiekzioa


 



MATHIEU LELAY

MATHIEU LELAY (Web),Zuzendaria

In The Starlight filmaren zuzendaria

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 17:15

In The Starlight filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Osteguna abenduak 13 18:00

In The Starlight filmaren proiekzioa



MICHAEL BROWN

MICHAEL BROWN,Zuzendaria

The Weight of Water filmaren zuzendaria

Sala BBK, Igandea abenduak 9 17:15

The Weight of Water filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteartea abenduak 11 18:00

The Weight of Water filmaren proiekzioa



MIGUELTXO MOLINA

MIGUELTXO MOLINA (Web),Zuzendaria

Panel Talk-aren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 11:30

Panel Talk. Cholitas


 



MIKEL URRESTI

 

MIKEL URRESTI,Zuzendaria

Tor filmaren zuzendaria

Sala BBK, Asteartea abenduak 11 19:30

Tor filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteazkena abenduak 12 20:00

Tor filmaren proiekzioa



NICO FAVRESE

NICO FAVRESE,Eskalatzailea

Notes from the Wall filmaren protagonista eta Mendi Talk-aren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 17:15

Notes From the Wall filmaren proiekzioa

* Bat-bateko itzulpengintza


Sala BBK, Larunbata abenduak 8 19:30

Hormatzarrean musika jotzen Mendi Talk-a

* Bat-bateko itzulpengintza



NICOLAS ALLIOT

NICOLAS ALLIOT (Web),Zuzendaria

Blutch filmaren zuzendaria

Sala BBK, Asteartea abenduak 11 19:30

Blutch filmaren


 



OIER PLAZAOLA

OIER PLAZAOLA (Web),Zuzendaria

Marierrauskin filmaren zuzendaria

Sala BBK, Igandea abenduak 9 11:30

Marierrauskin filmaren proiekzioa


 



PABLO IRABURU

PABLO IRABURU (Web),Zuzendaria

Panel Talk-aren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 11:30

Panel Talk. Cholitas


 



PABLO VIDAL

PABLO VIDAL (Web),Zuzendaria

Bayandalai filmaren zuzendaria

Sala BBK, Asteartea abenduak 11 19:30

Bayandalai filmaren proiekzioa


 



PETER MORTIMER

PETER MORTIMER,Zuzendaria

The Dawn Wall eta Up to Speed filmen zuzendaria

Euskalduna Ostirala abenduak 7 19:30

The Dawn filmaren proiekzioa


Sala BBK, Larunbata abenduak 8 11:30

Up to Speed filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Astelehena abenduak 10 20:00

The Dawn Wall filmaren proiekzioa



PIOTR WROBEL

PIOTR WROBEL,Editorea

Sen O Nandze filmaren editorea

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 11:30

Sen O Nandze filmaren proiekzioa




SANTI YANIZ

SANTI YANIZ (Web),Produktorea eta argazkilaria

Pastoreak filmaren produktorea

Sala BBK, Asteazkena abenduak 12 19:30

Pastoreak filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Astelehena abenduak 10 18:00

Pastoreak filmaren proiekzioa



SEAN VILLANUEVA

SEAN VILLANUEVA,Eskalatzailea

Notes from the Wall filmaren protagonista eta Mendi Talk-aren protagonista

Sala BBK, Larunbata abenduak 8 17:15

Notes From the Wall filmaren proiekzioa

* Bat-bateko itzulpengintza


Sala BBK, Larunbata abenduak 8 19:30

Hormatzarrean musika jotzen Mendi Talk-a

* Bat-bateko itzulpengintza



SILVIA TRIGUEROS

SILVIA TRIGUEROS,Korrikalaria

Tor filmaren protagonista

Sala BBK, Asteartea abenduak 11 19:30

Tor filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Asteazkena abenduak 12 20:00r

Tor filmaren proiekzioa



TOMÁS GOMEZ

TOMÁS GOMEZ,Produktorea

Wallmapu filmaren produktorea

Sala BBK, Astelehena abenduak 10 19:30

Wallmapu filmaren proiekzioa




TOMMY CALDWELL

TOMMY CALDWELL,Eskalatzailea

The Dawn Wall filmaren protagonista

Sala BBK, Ostirala abenduak 7 19:30

The Dawn filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Astelehena abenduak 10 20:00r

The Dawn Wall filmaren proiekzioa



TXEMA TRULL

TXEMA TRULL,Eskiatzailea

South Lines filmaren protagonista eta zuzendaria

Sala BBK, Astelehena abenduak 10 19:30

South Lines filmaren proiekzioa




VIDA VALENCIC

 

VIDA VALENCIC,Zuzendaria

14+1 Nives Meroi e Romano Benet filmaren zuzendaria

Sala BBK, Larunbata abenduak 15 19:30

14+1 Nives Meroi filmaren proiekzioa




XABI ZABALA

XABI ZABALA (Web),Produktorea

Pastoreak filmaren produktorea

Sala BBK, Asteazkena abenduak 12 19:30

Pastoreak filmaren proiekzioa


Golem Alhondiga, Astelehena abenduak 10 18:00

Pastoreak filmaren proiekzioa



Sponsors

Instituciones/Instituzioak/Institutions

Summit/Gailurra

K2
 

Aconcagua
           

Ama Dablam

Cervino

Media Partners
 

© 2018 Bilbao Mendi Film Festival. Web by McArra. About Cookies